logo2

budownictwo

Najświeższa gałąź naszej firmy, od 2020 roku staramy się wdrożyć nowe usługi budowlane powiązane z produkcją drewnianych elementów konstrukcyjnych i pomocniczych w budownictwie.

Betony towarowe

Od 2009 roku jesteśmy producentami betonów towarowych. Betony towarowe są produkowane zgodnie z polską normą PN-EN 13791. Produkujemy betony o klasie wytrzymałości od C8/10 ( B10) do C20/25 ( B25) oraz podsypki cementowo- piaskowej o wytrzymałości od 2,5MPa do 5MPa stosowane w budownictwie drogowym. Produkujemy betony towarowe tylko z najwyższej klasy półproduktów.

Kostka brukowa

Od 2011 roku mamy w swojej ofercie sprzedaż kostki brukowej, obrzeży, krawężników i płyt ażurowych. Wszystkie produkty posiadają wszelkie badania oraz certyfikaty jakości zgodne z obowiązującymi normami.

Produkcja drewnianych elementów konstrukcyjnych

Od 2020 roku wdrażamy w naszej firmie produkcję drewnianych elementów konstrukcyjnych i pomocniczych w budownictwie. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości oraz klasy drewna przemysłowego. Do produkcji wyrobów stosujemy maszyny o najnowszej technologii.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Nie znalazłeś tego co szukałeś - napisz maila lub zadzwoń postaramy się pomóc i znaleźć odpowiednie rozwiązania dla Ciebie.