logo2

Drogownictwo

Najprężniej działająca dziedzina naszej firmy. Niezależnie od panującej pory roku, od 30 lat realizujemy zlecenia związane z drogownictwem.

Remonty dróg asfaltowych

od 1992 roku zajmujemy się wszelkimi naprawami dróg asfaltowych przy użyciu grysów bazaltowych oraz masy bitumicznej. Półprodukty wykorzystujemy również do utwardzania powierzchni podjazdów na posesje, parkingów oraz zatok autobusowych.

Profilowanie dróg gruntowych

od 1992 roku specjalizujemy się w profilowaniu dróg gruntowych przy użyciu równiarki drogowej oraz odpowiednio dobranego walca drogowego do zagęszczanego podłoża. Wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala podjąć się nam nawet najtrudniejszym i specjalistycznym zleconym realizacjom.

Zimowe utrzymanie dróg

od 1996 roku realizujemy zadania związane z zimowym utrzymaniem dróg. Z biegiem lat park maszynowy powiększa się i daje nam możliwość podjęcia się wykonania usług związanych z utrzymaniem dróg i placów na terenie całego powiatu pilskiego.

Kompleksowe usługi brukarskie

Od 2012 roku realizujemy zlecenia związane z kompleksowymi usługami brukarskimi. Wykonujemy prace dla instytucji państwowych oraz osób prywatnych. Nasze wszechstronne doświadczenie oraz posiadany sprzęt pozwala nam sprostać zadaniom najbardziej wymagających klientów.

logo2